KVALITNÍ NÁPOJOVÉ LÍSTKY PRO VAŠI PROVOZOVNU

Nápojové lístky

PLASTOVÉ NÁPOJOVÉ LÍSTKY

Plastové nápojové lístky jsou vyrobeny z rýhovaného PP a štítek MENU je vyroben z nerezové oceli. Plastové nápojové lístky vynikají svou odolností a barevnou nápaditostí. Jsou ohebné a snadno se čistí. Jsou odolné proti poškrábání, znečištění a také proti UV záření. Plastové nápojové lístky se nejvíce hodí pro podniky s velkým provozem.

KAM JSOU URČENY PLASTOVÉ NÁPOJOVÉ LÍSTKY

Plastové nápojové lístky najdou uplatnění v každém provozu, kde je potřeba často s lístky manipulovat. Jsou velice odolné, není tedy potřeba se bát, že by Vám nápojové lístek někdo poškodil, ohnul nebo poškrábal. Vzhledem k použitému materiálu (100% PP) máte jistotu, že nápojové lístky zůstanou v původním stavu i při náročném provozu.

ROZMĚRY NÁPOJOVÝCH LÍSTKŮ

Plastové nápojové lístky se vyrábějí v rozměrech A4 nebo A5. Nejpoužívanější jsou o velikosti A4.

PŘIZPŮSOBENÍ NÁPOJOVÉHO LÍSTKU

Do plastových nápojovéch lístků lze vložit náhradní průhledné desky, které se postarají, aby Váš nápojové lístek byl obsáhlý přesně tak, jak je potřeba. Naopak lze přebytečné listy kdykoliv odebrat.

KOŽENKOVÉ NÁPOJOVÉ LÍSTKY

Koženkové nápojové lístky jsou vyrobeny z materiálu v imitaci kůže. Dodávají se v několika barvách jako např.: černá, vínová, slonová kost, hnědá… Nápojové lístky mají kovové ochranné růžky, které ocení uživatelé v restauracích s velkým pohybem hostů. Koženkové nápojové lístky jsou potištěny vlisovaným nápisem se zlaté barvě. Součástí těchto nápojovéch lístků je většinou 1 vložka pro celkem 4 strany nabídky nápojového lístku.

ROZŠÍŘENÍ NÁPOJOVÝCH LÍSTKŮ

Do většiny nápojovéch lístků lze vložit další vložky, pro rozšíření nápojového lístku. Jsou dva způsoby vkládání vložek. 1. způsob je vložení nápojového lístku pod gumičku, která je uprostřed nápojového lístku a drží vložky. 2. způsob je připnutí vložek do klipsů, podobných jako jsou v pořadačích. Tento 2. způsob je praktičtější, protože jsou vložky pevně upevněny.

PÉČE O KOŽENKOVÉ NÁPOJOVÉ LÍSTKY

Koženkové nápojové lístky lze otírat hadříkem. Nejsou vhodné pro omývání. Koženkové nápojové lístky jsou náchylnější na poškození, než plastové nápojové lístky. Je tedy potřeba pečovat o tyto nápojové lístky více než o plastové nápojové lístky.

DESIGN

Koženkové nápojové lístky jsou designově velice dobře udělané. Na první pohled nepoznáte, zda se jedná o pravou kůži nebo koženku. Barevná škála není tak velká jako u plastových nápojovéch lístků, ale najdeme zde i koženkové nápojové lístky např. ve fialové, sametové, vínově červené barvě nebo v dekoru dřeva či korku.

VINNÉ LÍSTKY

Jídelních a nápojových lístků je veliké množství, ale do vináren se takovéto lístky nehodí. Vyrábějí se proto vinné lístky, které jsou většinou formátu A4 a jsou označeny na přední straně např. logem vinné sklenice nebo nápisem WINE, aby bylo snadno rozlišitelné, o který lístek se jedná. V nabídce nalezneme i box s vinnými lístky, kde je v sadě 10 vinných lístků.

PŘIDÁNÍ DALŠÍCH LISTŮ

Do každého vinného lístku lze vložit další listy a to pod gumičku, která je umístěna uprostřed vinného lístku. Lze použít na rozšíření vinného lístku nebo pro výměnu poškozených vložek.

DESIGN

Vinné lísky, které máme v nabídce, jsou vyrobeny z imitace kůže v různých barevných provedeních. Produkty řady CLASSIC mají kovové ochranné růžky hran, které ocení uživatelé v restauracích s velkým pohybem hostů.

POUŽITÍ

Vinné lístky lze využít jakémkoliv provozu. Nejčastěji jsou používány ve vinotékách, ale lze je využít samozřejmě i v restauraci na rozlišení od nápojovéch lístků a pro větší přehlednost nabízených vín.